Hakkımızda

Obezite sadece dış görünüşle ilgili değil diyabet, hipertansiyon, kalp yetmezliği, solunum bozuklukları, uyku apnesi ve depresyon gibi pek çok hastalığın ana nedeni olan önemli bir sağlık sorunudur. Bariatrik ameliyat geçirmeye karar veren kişiler obezite cerrahisinde uzmanlaşmış tam donanımlı bir merkeze ve bu alanda kendini ıspatlamış deneyimli bir cerraha başvurmalıdır. Bu noktada sizi doğru bilgilendirmek öncelikli görevimizdir.

Hayal ettiğiniz kiloya kavuşun

Antalya’nın ve Akdeniz Bölgesi’nin en gelişmiş tıp teknolojisi altyapısı ile donatılmış Özel Yaşam Hastanesi’nde, her sene yüzlerce başarılı operasyona imza atan Prof. Dr. Ayhan Mesci önderliğindeki ekibimiz, hayal ettiğiniz kiloya ve vücuda kavuşmanız için sizi bekliyor.

Akıllı bina olarak inşa edilen 250 yatak kapasiteli hastanemizde 9 ameliyathane, 61 adet poliklinik, 46 yoğun bakım ünitesi ve tüm branşlarda her tür tıbbi tanı ve tedavi üniteleri yer almaktadır.

Türkiye Obezite Cerrahisi ile güvendesiniz

Obezite cerrahisi operasyonlarında nadir görülüyor olsa bile tüm hastalarımız kaçak, kanama, emboli gibi olası komplikasyon ve risklere karşı 4 gece hastanemizde denetim altında tutulmaktadır. Bu yüzden operasyonu yapan cerrah kadar hastanenin teknik altyapısı ve kritik hasta yönetimi konusundaki tecrübesi hayati önem taşımaktadır. Ameliyata karar vermeden önce tüm komplikasyonlara karşı hastanenin yeterliliğini sorgulamayı unutmayın. Obezite cerrahisi ameliyat öncesinden geç dönem takibine kadar tüm aşamalarda uzmanlaşmış tıbbi personel ve ekip çalışması gerektiren geniş bir organizasyon sürecidir.

Türkiye Obezite Cerrahisi ekibi olarak tüm bu süreçte 7/24 yanınızdayız. Merak ettiğiniz her şeyi çekinmeden bize sorabilirsiniz. Sorularınızı yanıtlamaktan memnuniyet duyacağız.

Aşağıdaki butona tıklayarak WhatsApp üzerinden bizimle iletişime geçebilir, merak ettiğiniz her şeyi sorabilirsiniz.

BMI Hesaplama
 • Zayıf0 - 18,4
 • Sağlıklı18,5 - 24,9
 • Fazla Kilolu25 - 29.9
 • I. Derece Obezite30 - 34.9
 • II. Derece Obezite35 - 39.9
 • III. Derece Obezite40+

Biz Sizi Arayalım

  Adınız Soyadınız

  Telefon Numaranız

  E-posta adresiniz